Prijs
De prijs van de training is:
€ 130- exclusief btw/ € 141,70 inclusief 9% btw
Bij 6 deelnemers gaat de training door, het maximaal aantal deelnemers is 16.
Puretieneryoga is geaccrediteerd door de Yoga Alliance Professionals als 'Vocational Course'. Na afronding kunnen gediplomeerden zich registreren als 'affiliate member' en optioneel met korting een beroepsaansprakelijkheidsverzekering afsluiten.
De tieneryoga docentenopleiding Puretieneryoga is erkend door de Vereniging Yogadocenten Nederland als specialisatie. Leden behalen met de opleiding 30 scholingspunten.
Samen met de opleiding Purekinderyoga biedt Puretieneryoga een basisopleiding tot Hatha Yoga-docent. Door diepgang in yoga, yogafilosofie, Pranayama, chakrafilosofie, anatomie (van tieners) en mindfulness. Je krijgt een theoretische basis in Hatha Yoga en leert de vaardigheden en de technieken om op een verantwoorde manier tieners in de yoga te begeleiden.
Je leert tieneryogalessen te ontwikkelen en op een verantwoorde manier te geven. Gedurende de opleiding worden tijdens een complete yogales steeds Asana's beoefend die tieners effectief activeren en ondersteunen vanuit de traditie van Hatha Yoga en Ashtanga Yoga. Daarbij worden asana's ook in Vinyasa's ofwel Yoga Flows beoefend.
Didactiek is een belangrijk onderdeel van de opleiding. Voorafgaand aan elke themadag wordt een opdracht uitgereikt. Op de eerstvolgende themadag oefen je aan de hand hiervan zelf met lesgeven. Als eindopdracht werk je een volledige les schriftelijk uit. Als proeve van bekwaamheid verzorg je deze yogales aan je medecursisten, en indien er animo is, aan een groepje tieners die hier speciaal voor worden uitgenodigd.
Our teacher training course has met the stringent requirements set by Yoga Alliance Professionals. Our graduates are trained to the highest standard and are eligible to register with Yoga Alliance Professionals as an Affiliate Member.
Puretieneryoga is erkend door de Vereniging Yogadocenten Nederland als specialisatie. Leden behalen 30 scholingspunten.
De prijs van de training is:
Bij 6 deelnemers gaat de training door, het maximaal aantal deelnemers is 16.
Geen evenementen |
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||