Wanneer je bent geregistreerd bij de Yoga Alliance Professionals geldt deze training als bijscholing (further training) en kunnen de uren worden opgegeven als onderdeel van de (verplichte) Continuous Professional Development

 

 

Lees meer

De workshop Vinyāsa Yogaflows voor kinderen en tieners is erkend door de Vereniging Yogadocenten Nederland als bijscholing. Leden behalen 4 scholingspunten.

 

 

Lees meer

Algemene voorwaarden

Op activiteiten van Pureyoga zoals yogalessen, de opleidingen Purekinderyoga, Puretieneryoga en Purezwangerschapsyoga, workshops, bijscholingen en andere activiteiten zijn de algemene voorwaarden van Pureyoga van toepassing.

 

 

Lees verder

Prijs

De prijs van de training is:

€ 125,- exclusief btw/ € 151,25 inclusief 21% btw

Bij 5 deelnemers gaat de training door, het maximaal aantal deelnemers is 13.

Inbegrepen

Een speciale Pureyoga-goodie bag...

Onder voorbehoud: inbegrepen bij de training is een uitgebreide syllabus met theorie, achtergronden en uitwerkingen van oefeningen waarmee je al het geleerde nogmaals kan nalezen.

Rotterdam, 1 augustus 2016
Pureyoga

Agenda training

Geen evenementen

Deelnemen aan de training?

Ga naar het inschrijfformulier

INSCHRIJVEN

 

Nieuws en berichten ontvangen?

Juni 2025
M D W D V Z Z
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30